(ВИДЕО) Скандалозна тепачка на двајца познати рапери во Кан: Ги раздели обезбедувањето

Од:

Раперите Тревис Скот и Александар АЕ Едвардс се степаа на забава организирана по фестивалот во Кан.

Како што изјави извор за US Weekly, инцидентот започнал кога Тревис Скот и Tyga излегле на сцената во клуб во сопственост на тајкунот Ричи Акива. Тој почна да го фали Tyga пред толпата, а потоа Тревис го зграпчил неговиот микрофон, при што AE се вмешал.

Тревис се обидел да го турне АЕ и потоа почнале да се караат. АЕ потоа го исфрли Тревис од бината.

Обезбедувањето на крајот ги разделило раперите. Тие се уште не го коментираат инцидентот.

Би можело да ве интересира

Инцидент во Белград: Мајка на ученик нападнала наставничка

(ВИДЕО) Расправија и тепачка во италијанскиот Парламент

(ВИДЕО) Нападнати јуниори на фудбалски натпревар во Фоча, едно момче заврши во болница

(ВИДЕО) Брановите ја однесоа младата Александра: Полицајката застана на брегот да се слика, камерата го сними ужасот 

Хаос во Србија: Tепачки поради сомневање за кол центри на СНС

A1on

Затвореник повреден во тепачка во Идризово

A1on