(ВИДЕО) Босанка со пендрек во кафеана го нападна сопругот и неговата љубовница

Од:

Жена од Бихаќ со пендрек ги удираше сопругот и неговата наводна љубовница кога ги најде во локален ресторан. На видеото од инцидентот се гледа како жена со палка влетува во ресторанот, а мажот залудно се обидува да ги раздели.

– Е..ти мајка! Тргни се од мене! Ѝ реков дека не смее да дојде во мојата земја – извика избезумената сопруга.

И останатите гости се обиделе да ја смират, но таа не се откажа од намерата да се пресмета со жената за која мисли дека е љубовница на нејзиниот сопруг.

Инцидентот се случи во ресторан во населбата Рипач во Бихаќ, а вознемирената жена наводно ја позајмила палката од својот син, кој е полицаец.

Би можело да ве интересира

Додик: Шмит треба да замолчи и да исчезне, а САД не се толку страшна сила за да ги решава работите по телефон

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Во Аргентина: Се степаа хулигани и полицијата, се спасуваа деца од стадион

Се истепаa двајца скопјани, па заедно завршија во болница

Горан Наумовски

Олимписки шампион заврши крвав поради љубовен триаголник

Келнер од Србија бараше плата, газдата брутално го претепа: „Ќе те убијам и ќе те закопам“

Горан Наумовски

Масовна тепачка на крштевка во познат белградски хотел

Горан Наумовски