ljubovnica

Магазин

(ВИДЕО) Босанка со пендрек во кафеана го нападна сопругот и неговата љубовница

А1он
Жена од Бихаќ со пендрек ги удираше сопругот и неговата наводна љубовница кога ги најде во локален ресторан. На видеото од инцидентот се гледа како