Принцезата Кејт Мидлтон првпат се појави во јавноста по двомесечно отсуство

Од:

Принцезата Кејт Мидлтон за прв пат се појави во јавноста по двомесечно отсуство поради здравствени проблеми. Папараците успеале да ја „фатат“ во понеделникот во близина на замокот Виндзор во автомобил што го управувала нејзината мајка Керол.

Кејт Мидлтон последен пат беше видена во јавноста на крајот на декември, по што палатата објави дека била принудена привремено да се повлече од службените обврски поради операција на абдоменот. Тие најавија и дека годинава нема да се вратат на деловните обврски во судот пред Велигден.

Би можело да ве интересира

Новите информации за Кејт Мидлтон ја загрижија јавноста

Предраг Петровиќ

Принцот Вилијам ја откри здравствената состојба на Кејт Мидлтон

Предраг Петровиќ

Актерката се извини за непримерната шега за Кејт Мидлтон: „Треба да се срамиш“

ВИДЕО: Кејт Мидлтон има рак, емотивно обраќање на принцезата од Велс

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Повторно има незадоволни и по снимката: Не е Кејт, направена е со вештачка интелегенција

Катерина Ѓуровски

Кралското семејство конечно објави фотографија од принцезата Кејт по операцијата