Актерката се извини за непримерната шега за Кејт Мидлтон: „Треба да се срамиш“

Од:

Актерката Блејк Лајвли длабоко се извини за непромислената шега на Кејт Мидлтон, откако дозна дека принцезата боледува од рак.

„Сигурна сум дека никому не му е грижа денес, но се чувствувам како да морам да го признаам тоа. Напишав глупав пост за лудоста на „фотошопот не успева“ и човече, таа објава ме преплаши денес. Извини. Испраќам љубов, “ напиша актерката на својот Инстаграм профил.

Фановите и рекоа на Лајвли дека треба да се „засрами“ и ја обвинија за лицемерие затоа што ги чува имињата и полот на нејзините деца во тајност додека ја „исмејува“ Кејт затоа што побарала приватност.

Оттогаш, нејзината оригинална објава е отстранета.

Би можело да ве интересира

Новите информации за Кејт Мидлтон ја загрижија јавноста

Предраг Петровиќ

Принцот Вилијам ја откри здравствената состојба на Кејт Мидлтон

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Кејт Мидлтон има рак, емотивно обраќање на принцезата од Велс

Предраг Петровиќ

ВИДЕО: Повторно има незадоволни и по снимката: Не е Кејт, направена е со вештачка интелегенција

Катерина Ѓуровски

Кралското семејство конечно објави фотографија од принцезата Кејт по операцијата

Принцезата Кејт Мидлтон првпат се појави во јавноста по двомесечно отсуство

Горан Наумовски