Кејт Мидлтон си има свои омилени патики

Од:

Војвотката од Кембриџ, Кетрин Мидлтон, се чини, си има свои омилени патики коишто ги носи скоро насекаде во своето секојдневие.

Се работи за „италијанскиот евергрин“, патиките „Суперга 2750 Коту класик сникерс“ кои чинат околу 55 евра (65 американски долари).

Како што коментираат „верните следачи“ на британската војвотка и познавачите, таа е верна обожавателка на тој бренд од 2016 година.

Обувките се продаваат во повеќе различни бои, нијанси и шари.

Би можело да ве интересира

Кејт Мидлтон и принцот Вилијам планираат патување во САД

Ана Ололовска

Кејт Мидлтон во златен фустан на премиерата на „Не е време за умирање“

Ана Ололовска

Кејт Мидлтон и Меган Маркл разговарале за заеднички Нетфликс проект

Ана Ололовска

Кејт Мидлтон се пораѓа по трет пат

Наум Локоски

Кејт Мидлтон ја донираше својата коса на девојчиња болни од рак

Наум Локоски

Францускиот неделник „Клозер“ казнет со 100.000 евра за топлес фотографиите на Кејт Мидлтон

Наум Локоски