Заев: Имам сведоци кои ќе ги урнат Груевски и Мијалков

Од:

Во новиот број на Фокус лидерот на СДСМ тврди дека има сведоци кои ќе ги урнат Груевски и Мијалков.

Фокус донесува и интервју со градоначалникот на Струга, Зиладин Села кој бара прислушувањето да заврши со оставки и затвор.

1610881_814704428579157_3532227338816470032_n

Би можело да ве интересира

Мицкоски: Не може сите блиски луѓе на Заев да се во криминал, а тој да е чист

СДСМ: Мицкоски е најголемиот бранител на криминалците

Катерина Павлова-Николовска

ВМРО-ДПМНЕ: Заев да каже со кои лица имал тајни средби мафијашот Седат Пекер во зградата на Владата

Катерина Павлова-Николовска

Границите на Балканот ќе ги нема само со членство во ЕУ и влез во Шенген механизмот, вели Заев

Жарко Настоски

Паднал договор за државјанствата, Заев, Села и Гаши засега не откриваат што е договорено

Жарко Настоски

Заев: Го осудивте Рашковски, но никој не е виновен додека не се докаже вина

Кристијан Ландов

3 comments

petar pan 26/02/2015 - 23:00 at 23:00

Odi so kraj da ja srusime diktaturata na familijata

Reply
jonejj 26/02/2015 - 23:52 at 23:52

Арно ти вели П.Пан,не чекај, дај ги завршните удари,оти се рушивме од лексилиуми чекајки го главното!

Reply
toj 28/02/2015 - 14:27 at 14:27

brat za da padnat treba da ja ubedite administracijata deka nema da gi brkate i ke padne za dva meseci.

jas sum protiv vrabotuvanje vo drzavni firmi osven vo policija umereno .vo bolnici doktori ii sestri mnogu i obrazuvanie umereno

Reply

Leave a Comment

9 + 5 =