Забрана за сообраќај на патниот правец Валандово-Стар Дојран

Од:

Поради наноси од снег во прекин е сообраќајот во двата правда на патниот правец Валандово-Стар Дојран и обратно на местото викано Бела Барака.

Забраната за сообраќај е воведена од 8.00 часот утрово.

Би можело да ве интересира

Кејт Мери Бирнс ќе биде нова амбасадорка на САД во Македонија

Наум Локоски

Жител на Сопот почина во пожар

Емир Латифовиќ

Ограбени две цркви во Маврово

Емир Латифовиќ

Неуспешен грабеж на пошта во струшко Велешта

Емир Латифовиќ

Честитка до Евангелско-методистичката црква по повод Божик

Емир Латифовиќ

Демократски сојуз со божикна честитка

Емир Латифовиќ