Возач физички нападнал вработен на патарина

Од:

Лице кое работи на наплатна рампа било физички нападнато на работното место.

Според билтенот на МВР, на 06.01.2024 во 18:50 часот С.Џ.(36) од с.Палатица, тетовско, вработен на наплатна рампа „Желино“ пријавил дека бил физички нападнат од едно лице кое не сакало да плати патарина.

Би можело да ве интересира

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Нови детали од оружениот инцидент во Франција, од непосредна близина пукале кон полицајците

Горан Наумовски

Четворица тинејџери под истрага за нападот на германскиот пратеник Матијас Еке

Момчето кое уби епископ е обвинето за тероризам, oдлучија обвинителите од Сиднеј

Нападната е жена, вработена во нотарска канцеларија

ФОТО: Полицајката од Сиднеј го совладува напаѓачот

А1он

Петмина загинати во нападот во Сиднеј

А1он