ВИДЕО: Христијан Мицкоски го соопшти ставот на ВМРО-ДПМНЕ за референдумот

Од:

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски го соопштува партискиот став за референдумот по состаноците на Централниот и Извршниот комитет на ВМРО-ДПМНЕ.

ВО ЖИВО: Христијан Мицкоски го соопштува ставот на ВМРО-ДПМНЕ за референдумот

ВО ЖИВО: Христијан Мицкоски го соопштува ставот на ВМРО-ДПМНЕ за референдумот

Posted by A1on.mk on Вторник, 11 септември 2018

Би можело да ве интересира

ВМРО-ДПМНЕ: Целта на власта е да се намали масовноста на протестите на културните работници

А1он

(Видео) Андоновски: Дали судијата Нанев добил награда за прогонот на членови на ВМРО-ДПМНЕ?

А1он

(Видео) Николовски: Tри години на уништување и уназадување, економијата тоне

А1он

ВИДЕО: Пратениците со државни пари плаќаат кирии на роднини, кои наместо нив пречекуваат „гости“ во становите

ВМРО-ДПМНЕ: Истрагата за „Рекет“ е фарса, целта е да се одвлече вниманието од Заев

А1он

Камерон: Можно е на Велика Британија да и треба нов референдум