Во Велес силувана 21-годишна девојка

Од:

Триесет и четири годишен маж силувал 21-годишна девојка во Велес.

Инцидентот, како што информираше СВР Велес се случил во вторникот вечерта околу 23:30 часот кај „Спомен Костурницата“. Триесет и четири годишниот А.Т. со употреба на сила извршил обљуба над 21-годишна девојка, со која претходно се познавале.

Како што информираат од СВР Велес, бил известен јавен обвинител и се работи на расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Полицаец дави ученик во средно училиште во САД

А1он

Oграбена експозитурата на ТТК Банка во Велес

Застрелан полицаец во Велес

А1он

Велешани повторно ќе добијат кино

Уапсени четворица за тепачка со нож и пиштол во тетовско

Во стан во Карпош пронајден починат маж