Во куќа во село Кучково пронајден починат маж

Од:

Вчера попладне во 14 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во село Кучково бил пронајден починат 60-годишниот Т.Р. од селото, извести МВР.

– Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје. По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција, соопшти МВР.

Би можело да ве интересира

Се обидел да ја запали куќата на татко му, уапсен маж од демирхисарско

Скопјанец продавал дрога во продавница за миленици

27-годишен затвореник почина во „Идризово“

Прегазен пешак во Скопје

Ана Ололовска

26-годишен делчевец пронајден мртов во када

Во Скопје загина градежен работник од Турција

Горан Наумовски