ВИДЕО: Скопјанец го бркаа со сатар низ Лептокарија бидејќи се пожалил на високата сметка

Од:

Маж и жена кои работеле во угостителски објект со сатар бркале гостин низ Лептокарија, бидејќи се пожалил дека сумата на сметката е повисока од реалната. На снимката која е објавена на социјалните мрежи се гледа како мажот го брка непознатиот човек со нож, а жената трча по нив. Потоа, жената го удира човекот со корпа за отпадоци.

Случајот е пријавен во МВР, утрово пред 12 часот од случајни минувачи. Полицијата е на терен и работи на расчистување на случајот, по што, ќе бидат познати повеќе детали.

Би можело да ве интересира

ВИДЕО: Приведена негувателката којашто претепа дете во игротека

Татјана Ташкова

Министерство за одбрана: Сексуалното вознемирување во Армијата е апсолутно недозволиво

Татјана Ташкова

Вработена во армијата пријави обид за обљуба од колега

Сопруг на пациентка се заканувал на медицинска сестра во штипската Клиничка болница

Татјана Ташкова

Пронајдени осумдесетина кородирани куршуми во дворот на црквата „Свети Димитрија“ во Кавадарци

Ана Ололовска

Вработен во МНТ како светло-мајстор паднал од висина додека извршувал работни задачи

Ана Ололовска