ВИДЕО: Ракометарката Тодоровска сака европско Скопје и иднина за децата

Од:

Поддршка за кандидатот за  градоначалникот Јани Макрадули од  поранешната репрезентативка и ракометарка на Кометал Ѓорче Петров Наталија Тодоровска.

„Не сум родена во Скопје, но го обожувам Скопје, јас сакам да имаме европско Скопје, за нашите деца и нашата иднина.

Поддршка и од Кирил Колемишевски поранешниот вокалист на Нокаут, а сега адвокат.

Би можело да ве интересира

ДУИ: Сакале или не СДСМ и ВМРО, идниот претседател ќе се избира во Собранието

Катерина Ѓуровски

(ВИДЕО) Николова: Силјановска треба да се извини за навредите кон Пендаровски и Ковачевски

Горан Наумовски

СДСМ: Силјановска во матрицата на ДПМНЕ, ги навредува Пендаровски и Ковачевски и покажува нервоза

Горан Наумовски

СДСМ: Пендаровски и Ковачевски со план пред граѓаните, Силјановска и ДПМНЕ со навреди

(ВИДЕО) Ковачевски: Си ги знаеме грешките, пред граѓаните е изборот за европска иднина на државата

Каевски: ДПМНЕ го врати речникот од 27 април со нападите врз Пендаровски