Судир на мотор и автомобил во Карпош

Од:

Се судрија мотор и автомобил во Карпош 3, спроти трговскиот центар Лептокарија. Моторот е искршен, но не се знае состојбата на возачот кој имал повреди.

dobivaj vesti na viber

Полицијата изврши увид на местото на несреќата.

Би можело да ве интересира

Семејството на прегазениот битолчанец: „Правораздавачите“ се имуни на лелеците од родителите, неколкуте проценти доверба кои ги имаат им се многу

Млад охриѓанец тешко повреден во сообраќајка

(ВИДЕО) Апелација смета дека со 18-месеци затвор ќе го превоспита возачот кој прегази и усмрти пешак во Битола

Кристијан Ландов

Жена е повредена во сообраќајка во Тетово

Петмина повредени во сообраќајка во Кочанско

Горан Наумовски

Малолетници украле „голф“ па предизвикале сообраќајка