Скопјанка го обвинила љубовникот дека и го обљубил синот

Од:

На 21.10.2022 во 7.45 часот во СВР Скопје, 33-годишна жена од Скопје пријавила дека К.М., со кого била во љубовна врска, извршил обљуба врз нејзиниот малолетен син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Малолетник од Скопје е осомничен за обид за убиство

Малолетник од Крива Паланка нападнал полицајци

Горан Наумовски

Татко си го претепал малолетниот син

Малолетник нападнат од мајка на соученик

Приведен 39-годишник од кавадаречко, осомничен за физички напад врз малолетник

16-годишно дете претепало човек за да го ограби – во притвор е, обвинителство поднесе пријава

А1он