Работник почина во кочанска фабрика

Од:

Вчера околу пладне, на неговото работно место починал работник во фабрика во Кочани, соопшти полицијата.

„На 22.07.2021 во 13.02 часот во СВР Штип, било пријавено дека околу 12.30 часот, при изведување на работни задачи во фабрика во Кочани, починал Г.К.(48) од Кочани. Лекар од Итната медицинска помош Кочани констатирал смрт без траги на насилство“, се вели во полицискиот билтен.

Увид на местото извршила увидна екипа на ОВР Кочани, додаваат од МВР во кусата информација.

Би можело да ве интересира

Неколку случаи на семејно насилство, сите жртви се жени

А1он

ВИДЕО: Спасена Австријка која тешко се повредила на скијање на Шапка

Катерина Ѓуровски

Фатени дилери на дрога, апсење во неколку градови

Катерина Ѓуровски

Народен правобранител: Најдовме готови документи на граѓани, а МВР нема увид дека се подигнати

Горан Наумовски

Термин за пасош и возачка може да побарате електронски, а операторот ќе ви се јави да го потврди

Горан Наумовски

Мртов маж пронајден во својот дом во Кочани