Познат идентитетот на едниот од загинатите во сообраќајката на Првомајска

Би можело да ве интересира

Двајца повредени и оштетен електричен столб при судир на две возила во Тетово

Ана Ололовска

Кривичниот суд го одобри во целост обвинението за сообраќајката кај Ласкарци

Ана Ололовска

Едно лице потешко повредено во сообраќајка во Скопје

Ана Ололовска

Тешко повредениот возач на автобусот и уште четири патници задржани во велешката болница

Ана Ололовска

Двајца српски и двајца македонски државјани повредени во сообраќајка кај Демир Капија

Ана Ололовска

Воз удри во автомобил кај скопско Кондово, полесно повреден возачот

Ана Ололовска