Тешка сообраќајка во Скопје, двајца загинати

Доцна вечерва се случи тешка сообраќајка помеѓу две возила на Првомајска. Две млади лица настрадаа при директен судир на возилата.

Од тоа што може да се види возилата се распаднати и од нив речиси не е останато ништо.

Веднаш биле повикани екипи на брзата помош кои констатирале само смрт на две машки лица на млада возраст.

Следуваат повеќе информации…

Би можело да ве интересира

Битолчанец ја убил сопругата, па се самоубил

A1on

Маж и жена пронајдени мртви во стан во Битола

A1on

Кривична и притвор за возачот на камионот што предизвика сообраќајка кај скопската обиколница

A1on

Расчистено убиство во Струмица, убиецот притворен

A1on

Прегазен мигрант на пругата кај Демир Капија

A1on

Струмичанец убиен, па потопен во буре кај браната Турија

A1on