Поради несреќа, во прекин сообраќајот на патот Гостивар – Стража кај „Новоселски мост“

Би можело да ве интересира

Автомобил удрил велосипедист и избегал од местото – велосипедистот е со тешки повреди

Маж и жена од скопско со автомобил излетале во Крива Река, починале на лице место

Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на патот Кочани-Штип

Загина 32-годишник од кичевско, со автомобил излетал од пат

Повреден велосипедист на Средно Водно

Тешко повредени возач на мотор и неговиот сопатник по сообраќајка во Гостивар