На улица во Виница се истепале три жени

Од:

Во полициска станица во Виница вчера е пријавено дека околу 13 часот во Виница по претходна расправија бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу три женски лица М.М.(33) од Виница и П.Т.(29) од Радовиш, од една страна и М.А.(31) од Кочани од друга страна.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Би можело да ве интересира

Еден човек загина во масовна тепачка со секири и мотики на пазар во Бугарија

(ВИДЕО) Борец спречи киднапирање на дете со неверојатна реакција: Го врза киднаперот во јазол

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Масовна тепачка на погреб: Се степаа две групи на роднини

Горан Наумовски

„Најнесреќната“ жена на светот: Ја претепал бездомник, и бил дијагностициран тумор, а потоа ја удрил автомобил

Предраг Петровиќ

14 годишна девојка се уби, откако излезе снимка како ја тепаат: девојки ја шутираат, а ученик снимал

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Родител e убиен додека си го гледал детето како игра кошарка

Горан Наумовски