Мртов маж пронајден во својот дом во Кочани

Од:

МВР извести дека вчера во 14.10 часот во полициската станица Кочани било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат Ч.М.(90) од Кочани.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт со видливи повреди на телото. Увид извршила увидна екипа од ОВР Кочани, а по наредна на јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

Вархеји: Планот за раст за Западен Балкан веќе се реализира

Кочанчанец удрил девојка со пиштол и дивеел во кафеана – уапсен е

Анита Петровска Рајковиќ

Вархеји и честиташе победа на Сиљановска Давкова: Да ги забрзаме реформите за придвижување на пристапните преговори

Орце Костов

Исечена гумената брана за наводнување на оризовите површини во кочанското

Мртов маж e пронајден со убодни рани во подрумот на луксузен хотел на Менхетен

Доживотен затвор за свирепиот убиец од Кочани кој со 40 убоди уби жена

Анита Петровска Рајковиќ