Малолетник со нож и се заканувал на поранешната девојка

Од:

Вчера во полицијата во Берово, В.С. пријавила дека на 1.2.2024 во средно училиште во градот, малолетник од пехчевско, со кого претходно нејзината малолетна ќерка била во врска, упатил закани со остар предмет на нејзината ќерка.

– Известен е јавен обвинител и се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести полицијата.

Би можело да ве интересира

Скопјанец ја нападнал поранешната сопруга пред угостителскиот објект

Момче од Штип со нож во рака ѝ барал пари и накит на својата баба

Горан Наумовски

Во Аеродром жена истепала познаничка

Прилепчанец истепал познаник, го врзал, му одзел пари и заминал

Двајца возачи во Скопје се скарале, едниот извадил пиштол и испукал 10 куршуми во воздух

Момче од Белград и се заканувало на мајка му дека ќе ја убие додека таа во раце држела дете