Гевгеличанец пронајден мртов во неговиот дом

Од:

Гевгелиската полиција вчера попладне добила пријава дека во неговиот дом во градот бил пронајден мртов 60-годишниот В.Д. информираат од Министерството за внатрешни работи.

dobivaj vesti na viber

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Би можело да ве интересира

Гевгеличанец злоставувал осумгодишно дете што му го доверувале на чување

Украдени бистите на Вапцаров и на Неделковски од Градски парк во Скопје

Во стан на „Џон Кенеди“ пронајден починат маж

Ана Ололовска

ВИДЕО: Разбиена група што криумчарела хероин во Хрватска, тројца приведени

Кавадарчанка го заклала партнерот па го запалила телото

Катерина Павлова-Николовска

Криумчар бегајќи удрил во полициско возило, ги повредил и полицајците и мигрантите кои ги превезувал