Магазин

Последни, најнови вести – Забава – Сцена – Здравје – Спорт – Автомобили

Магазин

Рани куче да те лае, Раденов ја исмејува Калиопи

А1он
Некогашниот музички Идол Иван Раденов снимил видео клип на кој ја исмејува поп дивата Калиопи заради нејзиниот англиски јазик. Раденов клипот го закачил на својот
Магазин

Спотот на Елвир Мекиќ сниман кај Смилковското езеро

А1он
Иако подоцна демантираше, ова е спотот за кој Елвир Мекиќ првично тврдеше дека е сниман кај Смилковското езеро вечерта пред петкратното убиство. Авторски, „Неодолива“ ја
Магазин

Најубавата холивудска двојка конечно заедно во јавност

А1он
Откако на познатата листа на People се најде на второто место за најсексипилен маж на светот, симпатичниот Рајан Гослинг стана исклучително интересен за јавноста. Кога