video snimka

Македонија

(ВИДЕО) Кој кого нападна на Кардиохирургија: „А1он“ доби снимка од „инцидентот“ помеѓу Јовев и Шокаровски

Орце Костов
Инцидентот помеѓу кардиохирургот проф. д-р Сашко Јовев и директорот Марјан Шокаровски кој Клиниката за кардиохирургија го пријави во полиција, најверојатно не бил само вербален како
Свет

(ВИДЕО) Полицаец јавно се посрамоти, имал секс со љубовницата во службениот автомобил

А1он
Франческо Марлет, полицаец од Мериленд, моментално ги живее најсрамните денови во својот живот бидејќи неговата средба со љубовницата завршила неславно. Но тоа не е се,