uvid

Македонија

(Видео) Османи врши увид на проектите финансирани од ИПА-фондовите

А1он
Вицепремиерот за европски прашања, Бујар Османи, објави видео на неговиот фејсбук-профил во кое наведува дека врши проверка на имплементацијата на проектите кои се спроведуваат со