tepanje deca

Регион

ВИДЕО: Тато ме тепа со каиш, мама со сукало – контраверзна снимка на интернет предизвика лавина реакции

На социјалните мрежи се појави снимка која предизвика голема дискусија и критика. Снимката како што се вели е од 1981 година и на неа е