srpski zatvor

Регион

Грозоморно убиство во затвор во Србија: Го силувале со метла, починал старец

А1он
Затвореникот С.Б. кој имал над 70 години починал во затворот во Падинска скела на почетокот на февруари, дознава „Блиц“. Како што неофицијално дознава, постојат сомненија