ramstore

Македонија

Моловите ќе работат до 22 часот, освен во неделите

А1он
Владата на денешната седница донесе Одлука за измена и дополнување на Протоколот за редовна работа на моловите, со кои работното време на овие објекти се
Економија

Ослободете го распоредот – доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол!

А1он
Кончечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“, порачуваат од Рамстол Мол каде во вторник почнува традиционалната шопинг манија Garage Sale. До