ohridska banka

Економија

ВИДЕО: Охридска се присоедини кон Шпаркасе Банка

Искра Манојлоска
Охридска банка АД Скопје се присоедини кон Шпаркасе Банка Македонија АД Скопје. Со ова интегрираната Шпаркасе Банка Македонија АД – Скопје, припаѓа во групата на
Македонија

Охридска банка предупредува за фишинг напади и злоупотреба на лични податоци од непознати сторители

А1он
Охридска банка информира дека непознати сторители, злоупотребувајќи го идентитетот на Банката преку лажно претставување, се обидуваат да извлечат лични податоци на клиенти на Банката и
Економија

Меѓународна награда за општествена одговорност од Бизнис конфедерацијата за Охридска банка

А1он
Бизнис-конфедерацијата на Македонија ја додели „Меѓународната награда за општествена одговорност“ на Охридска банка Сосиете Женерал за концептот „План за стан“, категоризирајќи го како проект од
Македонија

Охридска банка Сосиете Женерал со донација вредна 600 илјади денари

А1он
Со големо жалење за изгубените човечки животи и настанатите штети од невремето што се случи во Скопје и околината, Охридска банка Сосиете Женерал ја дава
Македонија

Охридска банка Сосиете женерал со донација од неопходни добра за настраданите во поплавените подрачја

А1он
Со големо жалење за изгубените човечки животи и настанатите штети од невремето што се случи во Скопје и околината, Охридска банка Сосиете Женерал ја дава
Економија

(ВИДЕО) Охридска банка Сосиете Женерал отвори нова експозитура во населба Аеродром,Скопје

А1он
Охридска банка Сосиете Женерал отвори експозитура на нова локација во населбата Аеродром во Скопје со која за своите клиенти и вработени овозможува уште поголема достапност
Економија

Охридска банка Сосиете Женерал-Најдобра банка во Македонија за 2016 година

А1он
Престижниот интернационален финансиски магазин „Еurоmoney“ ја награди Охридска банка Сосиете Женерал со наградата „Најдобра банка во Македонија за 2016 година“. Оваа реномирана награда е уште
Економија

Денарски депозити со каматна стапка до 4,90%-промотивно во Охридска Банка Сосиете Женерал

А1он
Охридска Банка Сосиете Женерал воведува нова и атрактивна промоција ‒ зголемени, растечки и гарантирани каматни стапки на денарски депозити за сите оние кои ќе одлучат
Економија

Единствено во Охридска банка ‒ Сосиете Женерал – Уникатна промоција на картички со осигурување со каматна стапка од само 6,45% и без провизија за првата година

А1он
Во пресрет на летните одмори и сѐ позачестените патувања во овој период од годината, Охридска банка ‒ Сосиете Женерал им излегува во пресрет на сите
Економија

„План за стан“ – Нов станбен кредит на Охридска Банка Сосиете Женерал

А1он
Од денеска, Охридска Банка Сосиете Женерал воведува нова, уникатна и по своите карактеристики, најконкурентна понуда на пазарот за станбен кредит со животно осигурување. Единствено со