marinec

Магазин

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Маринец скокна од хеликоптер, падобранот не се отвори

А1он
Млад војник загина при скокање од хеликоптер за време на воена вежба, пишува „Сан“. Ужасното видео покажува седум поморски кадети како скокаат од хеликоптер и