krasnodar

Спорт

Порто изгуби 44 милиони евра по поразот од Краснодар

А1он
За првпат по сезоната 2010/11, Порто остана без учество во групната фаза во Лигата на шампионите. Вчерашниот пораз од Краснодар во реваншот од третото квалификациското