kamberoski

Македонија

Рабаџиевска, Камбероски и Стојчевска со најмногу пари за патни трошоци

А1он
Над 525 илјади евра биле исплатени за патни трошоци на пратениците во Собранието минатата година, покажува анализата на „Макфакс“ од податоците до кои дојдовме користејќи