junajted

Спорт

Јунајтед со великодушен гест при продлабочување на кризата

А1он
Раководството на Манчестер Јунајтед ќе изврши исплата на 1 милион фунти на персоналот за време на дуелите во Премиер Лигата, ако преостанатите натпревари до крајот