fudbal mak

Спорт

Јаневски очекува континуитет во добрите резултати на репрезентацијата

А1он
Селекторот на македонската фудбалска репрезентација Чедомир Јаневски на денешната средба со новинарите информираше за состојбата во репрезентацијата пред пријателскиот натпревар со Словенија од кој очекува