dragan bjelogrlic

Регион

ВИДЕО: Бјелогрлиќ говореше на протестот против насилството, а претепа познат режисер

А1он
Актерот Драган Бјелогрлиќ денеска говореше на протестот „Србија против насилството“, иако пред две години го претепа без предупредување и пред камери режисерот Гага Антонијевиќ, пишува
Регион

ВИДЕО: Приведен Драган Бјелогрлиќ, со тупанци го нападнал режисерот Предраг Антонијевиќ

А1он
Српскиот актер и режисер Драган Бјелогрлиќ е приведен под сомнение дека утрово околу 4 часот во нишкиот хотел „Амбасадор“ го нападнал режисерот Предраг Гага Антонијевиќ
Култура

Во Македонија ќе се снима тв серијата „Сенките над Балканот“ во режија на Драган Бјелогрлиќ

А1он
Сцени од телевизискиот серијал „Сенките над Балканот“ по концепт и во режија на Драган Бјелогриќ, почнувајќи од 7 мај ќе се снимаат на локации во