briskoska

Македонија

Бришкоска: Запрепастена сум, исказот на Александар Василевски целосно го отфрлам како неточен

А1он
Ексзаменичката на министерот за правда, Билјана Бришкоска Бошковски, за „Макфакс“ го негира исказот на обвинетиот Александар Василевски Нинџа, кој го даде на денешното судење за