bracen par

Свет

Брачен пар од Америка е пронајден мртов во луксузна хотелска соба во Мексико

А1он
Брачен пар од Америка е пронајден мртов во нивната луксузна хотелска соба на мексиканскиот полуостров Долна Калифорнија. Државниот обвинител на Јужна Долна Калифорнија ги идентификуваше