bitolcani

Македонија

Браќа од Битола обвинети дека злоупотребиле 13-годишно девојче, со години дистрибуирале детска порнографија

А1он
По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Битола поднесе Обвинителен акт против двајца браќа на возраст од 51 и 52 години, од кои едниот се