Пијана ќерка ја нападна мајка си во Земун: На конфликтот му претходела расправија

Од:

Ј.Г. (35) е уапсена во Земун поради сомнение дека во алкохолизирана состојба извршила насилство врз нејзината мајка С.Г. (66).

Таа се сомничи дека во станот на улицата „Крал Владислав“ во Земун, под дејство на алкохол, по расправија со нејзината мајка, физички ја малтретирала, па и се заканувала.

Насилната ќерка доби притвор до 48 часа.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Насилство во Мичиген: Ученичка со стол удри наставничка по глава

Скандал во Хрватска: Маж водел гола жена низ селото прикажувајќи ја како прељубничка

Во Србија: Маж нападна момчиња, па налета со автомобил да ги прегази

Горан Наумовски

Полноќна драма во Земун: Дете среде ноќ висеше на четири метри висина

(ВИДЕО) Училишно насилство во Црна Гора: Јa удираа наставничката, фрлаа столчиња и уништуваа инвентар

Горан Наумовски

Србин со денови ја тепаше својата девојка, претепаната едвај успеа да се спаси од насилникот