Инцидент во Белград: Мајка на ученик нападнала наставничка

Од:

Во полиција било пријавено дека мајката на ученикот физички нападнала наставничка по биологија во основното училиште „Јован Дучиќ“ во Нов Белград, дознава Танјуг.

Полицијата ги утврдува сите факти и околности за овој настан.

Нападот се случил во попладневните часови, а наставничката со возило на Брза помош била пренесена во болница.

Би можело да ве интересира

Во Белград мајка го пронашла својот мртов син, неговото тело се распаѓало

Момче од Белград и се заканувало на мајка му дека ќе ја убие додека таа во раце држела дете

ВИДЕО: Се расправаше со девојката, а потоа го предаде мечот-скандалот на „најоткачениот“ тенисер

Предраг Петровиќ

Паника во Белград: Граѓани виделе маж со пушка како шета по улица

Горан Наумовски

ВИДЕО: Улиците во Белград се претворија во реки, жена спасена од давење

Катерина Ѓуровски

На „црвено“ е зголемена безбедноста во Србија по денешниот терористички напад

Горан Наумовски