Хорор во Србија: Ја убил сопругата, ја ранил љубовницата и се самоубил

Од:

Маж во Крушевац, утрово ја убил сопругата и ја рани љубовницата, а потоа се самоуби, пренесуваат српските медиуми.

Тој се самоубил кога бил опколен од полицајци. Полицијата во Крушевац се уште врши увид на лице место.

Човекот се самоубил во својот автомобил. Како што пренесуваа српските медиуми, тоа се случило во моментот кога полицијата го опколила со цел да го уапси.

Според информациите кои ги потврдиле од СВР Крушевац, жената која е ранета со повреда на главата е пренесена во Општата болница во Крушевац.

Полицијата врши увид на лице место и се утврдуваат околностите на овие три настани.

Би можело да ве интересира

„Падна“ компјутерскиот систем на граничните премини во Србија

Горан Наумовски

(ВИДЕО) Двојно убиство во Србија: Ги заклал поранешната жена и мајка и

Катерина Ѓуровски

ВИДЕО: Снимки покажуваат детали од грзоморното убиство во Србија

Катерина Ѓуровски

Орбан: Ќе ја загубиме Србија

Грозоморно убиство во Србија: Претепан и фрлен во бунар, најден на имотот на бившиот маж на жена со која контактирал

А1он

Европскиот парламент изгласа резолуција против Србија