„Октомама“ ќе снима порно филм

Од:

Надја Сулејман, жената која пред три години роди осморки, ќе снима порно филм.

Таа покрај овие осум има уште шест постари деца, а ова го прави бидејќи со автобиографијата и соптвени ријалити шоуа не заработи доволно за да ги издржува децата.

Секако дека оваа нејзина одлука наиде на многу критики, но таа изјави дека ова го прави за да ги прехрани 14-те деца и да ги отплати долговите.

Би можело да ве интересира

Кинотеката ќе прикаже три филма со Марлон Брандо по повод еден век од неговото раѓање

Култниот филм со Ричард Гир ќе добие римејк, а познато е кој ќе го замени познатиот актер

Предраг Петровиќ

Обвиненијата за канибализам и силување ја уништија кариерата на познатиот актер

Предраг Петровиќ

Двоен „Златен був“ за „Прозаични стихови“ на Али Асгари и Алиреза Катами на 14. Филозофски филмски фестивал

Кинотека во рамки на проектот Сезона на филмски класици ќе го реставрира Мис Стон

Предраг Петровиќ

(ВИДЕО) Кевин Костнер заплака во Кан: „Жал ми е…“

Предраг Петровиќ