Вработени во јавно претпријатие во Ѓорче се тепале на паркинг

Од:

На 23.09.2022 во 00.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека на паркинг простор во јавно претпријатие на подрачјето на Ѓорче Петров во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу вработените Г.Н.(46) и Н.Ш.(42), двајцата од Скопје.

dobivaj vesti na viber

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Би можело да ве интересира

МВР влезе во златарниците: Одземени над 10 килограми злато поради незаконско работење

А1он

Кривична пријава против скопјанка за даночно затајување

Ана Ололовска

Приведен скопјанец за издржување затворска казна

Ана Ололовска

Приведен разбојник од Штип

Ана Ололовска

Приведен малолетник од Битола, осомничен за сторени повеќе кривични дела

Ана Ололовска

Кривична пријава против скопјанец за злоупотреба на лични податоци

Ана Ололовска