ВИДЕО: Се извлекуваат патници од превртениот автобус

Од:

Се извлекуваат патниците кои се наоѓале во автобусот кој попладнево излета на автопатот Скопје – Тетово. На местото на несреќата има три амбулантни возила, неколку полициски тимови и приватен багер.

ВО ЖИВО: Се извлекуваат патници од превртениот автобус

ВО ЖИВО: Се извлекуваат патници од превртениот автобус

Posted by A1on.mk on Среда, 13 февруари 2019

Би можело да ве интересира

Сообраќајна несреќа на патот Неготино-Кавадарци

Ана Ололовска

Сообраќајна незгода за време на полицискиот час во Тетовско

Ана Ололовска

Товарен воз се излизга од пругата меѓу Миравци и Клисура, нема повредени

Ана Ололовска

Полесно повредени тројца припадници на Армијата

Ана Ололовска

Тешка сообраќајка во Кавадарци

Ландов

Удрил во пешак со автомобил и избегал, старец со тешки повреди завршил во болница

Ландов