Во Струмица е убиено 22-годишно момче, тројца се повредени

Од:

Момче на 22-годишна возраст вечерва е убиено во Струмица во тепачка меѓу две семејства што се случи во Турското маало. Во тепачката повреден е малолетник и две жени, извести полицијата.

Од полицијата повеќе информации за настанот најавуваат за утре.

Би можело да ве интересира

Папагал ги откри убијците на својата газдарица

10 години затвор за девојката која го уби 16-годишникот во тетовско

Катерина Павлова-Николовска

Младоженец убиен на денот на свадбата

Украинка била силувана и брутално убиена на Кипар

Тригодишно девојче случајно ја убило својата четиригодишна сестра

Горан Наумовски

Мицкоски: Власта е ортак со криминалците затоа имаме убиства на 300 метри од центарот на Скопје