Во стан пронајдена почината 30-годишна скопјанка

Од:

На 29.9.2022 во 8.30 часот во Полициската станица Кисела Вода било пријавено дека во сопствениот дом била пронајдена почината И.М.(30) од Скопје.

dobivaj vesti na viber

Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција. Увид бил извршен.

Би можело да ве интересира

Во стан пронајден починат 22-годишeн скопјанец

Горан Наумовски

При гаснење пожар во куќа во Волково, пронајдена почината жена

Катерина Павлова-Николовска

Жена пронајдена мртва во стан во Кисела Вода

Жарко Настоски

Германска државјанка пронајдена почината во Кавадарци, телото на обдукција

Кавадарци: 41-годишна жена пронајдена мртва во својот дом

Жарко Настоски

Почината жена пронајдена во куќа во Охрид