ВИДЕО: Загина моторџија на скопската обиколница, затворен за сообраќај делот кај клучка Радишани

Од:

Едно лице загина вечерва во сообраќајна незгода на скопската обиколница.

Затворен за сообраќај е делот на обиколницата од клучка Радишани кон Стајковци.

Полицајци ги пренасочуваат возилата по околните улици.

Би можело да ве интересира

Уапсен организаторот на борби со кучиња кој со крвавите животни се фалеше на Фејсбук

Катерина Ѓуровски

Краделе во болница, уапсени двајца прилепчани

Мртов млад маж најден утрово под Железен мост во Велес

Катерина Ѓуровски

Тројца малолетници ограбувале низ Кочани, осомничени за над 30 кражби

Се трага по тинејџерка од струшко Лабуништа

24-годишна девојка од Скопје и 52-годишен кочананец се жртвите од страшната сообраќајка на патот Штип-Кочани

Катерина Ѓуровски