ВИДЕО: Над 100.000 луѓе побараа оставка од Груевски

Од:

СДСМ објави видео материјал од протестот пред Влада со наслов „ Над 100 000 граѓани побараа оставка од Груевски“. Снимката се разликува од таа со празниот простор со кој се манипулира цел ден од страна на провладините медиуми и прикажува сосема друга бројка за присуството на протестот.

Би можело да ве интересира

(ВИДЕО) Каевски: Вложувањата во МВР придонесоа да имаме мотивирана полиција и пад на криминалот

Ана Ололовска

СДСМ: Ги зголемуваме стипендиите и воведуваме нови, продолжуваме со вистинска грижа за младинскиот стандард

Ана Ололовска

Кузеска: Анкетите потврдуваат – СДСМ го има најдоброто, во ВМРО-ДПМНЕ нема никаква промена

(ВИДЕО) Колева: Раст на просечната плата од 8,8 отсто, македонската економија е стабилна и развојна

Ана Ололовска

СДСМ: Продолжуваме со вистинска грижа за граѓаните, укината дополнителната акциза за горивата

Ана Ололовска

(ВИДЕО) Костадинов: СДСМ останува посветена на заштита и унапредување на животниот стандард на сите граѓани

Ана Ололовска

1 comment

GOCE DELCEV 17/05/2015 - 23:26 at 23:26

ABRE VIE DAN STE NA KRAK ILI NA TREFKA , KAJ GLEDATE OVDE 100.000 ??? CELA EVROPA KAZUVA STE BILE SAMO 3999 I TOA SITE KRIMINALCI , DALI MISLETE DEKA NARODOT E GLUPAV ??? ZATOA NEVE GLASAT ,

Reply

Leave a Comment

4 × 5 =